Акції

Баннер для сайта  3 дома

Акція «Краща пропозиція місяца». Назва акції може містити вказівку на певний місяць або пору року, наприклад, «Краща пропозиція серпня» або «Краща пропозиція осені» - суть акції від цього не змінюється. Зазначений у назві Акції період встановлює термін її дії. Акція надає можливість кожному потенційному Клієнту Компанії стати власником нового приватного будинку. На українському ринку житлової нерухомості пропозиція нашої Компанії відрізняється найвигіднішими умовами.
Під купівлею нового будинку розуміється отримання Клієнтом комплексу будівельних послуг від Компанії на підставі заздалегідь розробленої продуктової пропозиції. Акція поширюється лише на визначені Компанією проекти та комплектації.

Детальніше…

Утверждённый вариант Блек Фр.

Акція «Чорна  п’ятниця». Акція діє до кінця 2016 року. Відповідно до умов Акції кожний потенційний Клієнт Компанії отримує 5%-знижку за умови підписання у будь-яку зручну для нього п'ятницю поточного року Договору на будівництво об'єкта нерухомості. Під об'єктами нерухомості розуміються будівлі та споруди різноманітного призначення, для будівництва яких може бути використано на вибір Клієнта одну з технологій, запропонованих Компанією. При цьому обов'язковою умовою є розміщення Клієнтом до моменту підписання Договору посилання на умови Акції у будь-якій соціальній мережі та здійснення першого платежу за Договором в день його підписання. Умовами акції встановлюються обмеження щодо мінімальної площі та комплектації об'єкта.

Детальніше...

НЕОПОР

Акційна пропозиція на будівництво об'єктів та домокомплектів з SIP-панелей, що використовують найсучасніший теплоізоляційний матеріал Neopor® діє з 1 по 30 вересня 2016 року. 
Відповідно до умов акції кожний Клієнт Компанії отримує вигідну цінову пропозицію щодо обраного ним проекту будь-якої комплектації на основі SIP-панелей з використанням Neopor®.

Детальніше…