Будинок з SIP панелей в Дніпрі

Будинок з SIP панелей в Дніпрі

Багато людей мріють про свій будинок і хочуть, щоб він був надійним і довговічним. Якщо вони планують будівництво, то в першу чергу вибирають матеріали. Потрібно визначитися, з чого звести будинок, щоб він недорого обійшовся, але при цьому був якісним. Серед популярних матеріалів можна виділити СІП панелі, які більше 50 років тому були винайдені в США. Вони досить швидко набрали популярність, і їх використовують по всьому світу. У цього матеріалу є чимало переваг, і перед будівництвом рекомендується дізнатися їх особливості. У нашій компанії «M2-House» можна замовити будинок з СІП панелей у Дніпрі, а майстри швидко впораються із завданням. Людина залишиться задоволеною співпрацею і зможе здійснити свою мрію про надійне житло.

 

Особливості СІП

Розробка даного матеріалу почалася в США, хоча вважається, що ця технологія була винайдена в Канаді. Цьому є розумне пояснення. У Канаді суворий клімат, тому людям важливо утеплювати свої будинки. Там активно використовувалися такі конструкції, як СІП панелі, тому дану технологію будівництва почали називати канадської.

СІП – це вид сендвіч-панелей, які зроблені з трьох шарів. Зовні знаходяться ОСП листи, а також присутній утеплювач – пінополістирол. Розмір даних панелей зустрічається різним, в середньому їх ширина доходить до 1200 мм. Довжина значно відрізняється, вона буває від 2500 до 6000 мм.

Окрему увагу потрібно приділити товщині, тому як даний параметр залежить від утеплювача. Звичайні значення знаходяться в діапазоні 100-200 мм. Чим товща панель, тим краще будинок буде утримувати тепло.

Що стосується утеплювача, то найчастіше використовується пінополістирол, який користується популярністю через легкість і теплопровідність. Листок має бульбашки повітря, а його товщина сягає 100 мм. Він так само добре справляється з теплоізоляцією, як стіна з силікатної цегли.

Рекомендується вивчити переваги будинків з СІП панелей, перш ніж замовляти їх зведення. Чи вдасться прийняти обдумане рішення, про яке потім не доведеться шкодувати.

Плюси будинків із СІП

Як вже говорилося, цей вид панелей являє собою сендвіч, де між двома листками ОСП знаходиться утеплювач. За рахунок такої технології вдається поліпшити властивості матеріалу, а дома з нього не поступаються за характеристиками будівель із силіконової цегли. При цьому СІП панелі коштують недорого, що дозволяє в цілому заощадити на будівництві.

Наша компанія «M2-House» займається зведенням будівель з даного матеріалу з урахуванням побажань клієнта. Конструкція виходить довговічною і якісної, вона здатна прослужити не одне десятиліття.

Переваги:

• Терміни зведення. Одна з головних переваг будинків з СІП – це короткі терміни будівництва. Можливо за кілька тижнів або навіть швидше звести великий будинок, в якому реально буде мешкати. Головне – звернутися до професіоналів, які сумлінно працюють і мають досвід в цій справі. В іншому випадку будівля може не відповідати вимогам, а це впливає на її експлуатаційні характеристики.

• Теплоізоляція. Це теж важлива перевага, тому як у зимовий час людям важливо, щоб в приміщенні було тепло. Стіни не будуть пропускати холод, тому як утеплювач відмінно справляється зі своїм завданням.

• Простота монтажу. Будівлі легко збираються, не потрібно, щоб над проектом працювала ціла бригада. Це пояснюється тим, що панелі мають невелику вагу, і немає потреби у використуванні будівельної техніки.

• Висока міцність. Для склеювання матеріалів використовується спеціальний клей та прес. Отже, на навантаження панелі будуть реагувати так, ніби вони одне ціле. Вони не бояться сильного вітру, дощу, навіть урагану. До того ж, їх не так вже й легко пошкодити.

• Екологічність. Матеріал має сертифікати, які доводять його безпеку. Він абсолютно не шкодить навколишньому середовищу і здоров’ю людей.

• Можна швидко реалізувати проекти незалежно від їх складності. Чи вдасться знайти чимало готових рішень, щоб втілити їх в реальність. Також можна спробувати втілити в реальність свій проект. Людина може звернутися для цього до професіоналів, щоб звести будинок своєї мрії.

Також слід зазначити, що людині буде легко провести оздоблювальні роботи, і для цього не потрібно навіть чекати, поки відбудеться усадка споруди. Чи вдасться перейти до справи відразу після того, як завершиться зведення будинку.

Можна зробити висновок, що у будівель є безліч переваг, на які і орієнтуються люди. Є й мінуси, але їх менше. У будь-якому випадку, потрібно знати про недоліки, щоб потім вони не стали несподіванкою.

Мінуси СІП панелей

Хоч будинку і користуються великим попитом, але люди повинні усвідомлювати наявність мінусів. Для кого-то вони здадуться несуттєвими, адже можна швидко звести надійну споруду.

З мінусів можна виділити низький рівень звукоізоляції, але це можна вирішити. Буде потрібно подбати про шумоізоляції стелі і стін, якщо виникне необхідність.

Утеплювач може пошкодитися через гризунів. Миші в ньому роблять норки, але можна захистити стіни. Потрібно подбати про обладнання вентиляційної системи, тому як панелі погано пропускають повітря. Доведеться все передбачити ще під час проектування, щоб не виникло проблем.

Також важливо поставити кондиціонер, якщо будинок знаходиться в теплому кліматі. Це пов’язано зі здатністю панелей утримувати тепло. Влітку буде жарко, якщо не подбати про наявність кондиціонера.

Ще один мінус – це те, що обробку важливо провести відразу після будівництва. Та частина панелей, яка знаходиться з зовнішньої сторони, здатна швидко втратити гарний вигляд. Отже, без обробки не обійтися, якщо хочеться, щоб будинок виглядав пристойно.

В іншому дім із СІП панелей в Дніпрі стане вдалим рішенням, оскільки будова має велику кількість переваг. Як мінімум, людина зможе добре заощадити і отримати якісний будинок, в якому проживе довгі роки.

Де замовити будівництво будинку?

Від роботи будівельників буде залежати те, чи виявиться будівля дійсно надійно. Завдання потрібно довіряти виключно професіоналам, а не шукати, де буде найнижча ціна. Можна замовити будівельні роботи у нашій компанії «M2-House», щоб ні про що не турбуватися і довіритися майстрам.

Плюси нашої фірми:

• Швидкий монтаж. Ми можемо звести цілу будівлю всього за 5 днів. Це дуже короткий термін, і на подібне не здатні конкуренти.

• Готові рішення. Є вже створені проекти, і людині потрібно лише вибрати найбільш відповідний. Також є можливість індивідуально скласти план будівлі.

• Матеріали. Ми розуміємо, що якість грає важливу роль, тому на матеріалах не економимо. Всі матеріали міцні, довговічні і відмінно справляються зі своїми завданнями.

• Сертифікати. Вони підтверджують той факт, що ми дійсно якісно працюємо.

Замовляйте дім із СІП панелей у нашій компанії, якщо ви цінуєте свій час. Ми гарантуємо відмінний результат за максимально короткий термін. Клієнт залишиться задоволений співпрацею і рекомендуватиме нас своїм знайомим.