Про нас

Про нас

У 2007р. компанія «Квадратні Метри» розпочала свою діяльність. За цей період ми розробили власну ефективну бізнес стратегію, яка враховує всі побажання та вимоги наших клієнтів та дозволяє успішно реалізовувати багато вдалих та якісних житлових проектів. Втілюючи в життя нові проекти, ми використовуємо найбільш прогресивні технології та ідеї. Ми прагнемо, щоб наш бізнес був успішним та корисним для суспільства, тому завжди дотримуємось нашого головного гасла – Доступне житло для кожного!

Наш досвід

За весь період роботи наша компанія реалізувала понад 400 житлових проектів. Ми довели, що займаємо лідируючу позицію на ринку доступного заміського житла, та варті Вашої довіри.

Наші виробництва

Виробничі потужності М2, зосереджені в 2 областях України, це понад 10 Гектарів території та 2000 м2 виробничих площ на яких виконується повний цикл виробництва Домокомплектів, це дає нам можливість виготовляти 500+ будинків в рік та зробити його конкурентоспроможним.

Наш продукт

Наша ціль – запропонувати «Домокомплект» Європейського рівня за доступною ціною. Ми втілили прогресивні технології заходу, використали найкращі матеріали, пройшли сертифікацію менеджменту, та зробили його доступним. Домокомплект від М2 – це безперечно кращий вибір!

Наші представництва

Компанія «Квадратні Метри» представлена майже у всіх містах України, та постійно розширює свою мережу. Довіра до нашого продукту говорить про його якість та унікальність.

Наша компанія сьогодні

Компанія «Квадратні Метри» – пропонує весь спектр послуг, пов’язаних з каркасним будівництвом від поставки домокомплекта до будівництва “під ключ”. Ми раді, що наші клієнти із задоволенням рекомендують нас своїм друзям та родичам, завдяки цьому ми можемо успішно розвиватися та будувати ще більше якісних житлових будинків по всій території України та Європи. З нашою компанією ви завжди отримуєте якісне житло за доступною ціною!